Díl dvanáctý-Pilná příprava

8. května 2009 v 16:00 | Anne ♥ |  Jarní pohádka-Komiks

Amanda snad nikdy neměla tolik práce jako nyní!Ráno musí vstávat v šest,aby ještě před školou stihla uklidit stáj,po škole musela dřít a učit se drezuru u Anne,večer se pilně učit a potom celou noc spát jako zabitá.Ash se jí snažila co nejvíce pomáhat,měla teď však na kamarádku jen hodně málo času.Připadalo jí,že se vídají jen ve škole.Skoro si přála aby už bylo po Best Free Riders a ona měla Amandu jen sama pro sebe...


"Projekt Best Free Riders za necelé tři týdny!" právě jsem se chystala na drezurní hodinu u Anne,když jsem uslyšela Krasoňovický rozhlas."Všichni jsou z toho na větvi."zamrmlala jsem si pro sebe,ale ve skrytu duše jsem se těšila jako všichni ostatní.Už za tři týdny!Musím se toho ještě tolik naučit;i když má Anne jiný názor.Očima jsem zabloudila směrem k boxu Starscreama,který mě zvědavě skoumal.Když si ale uvědomil,že na něho dávám pozor,ostražitě si odfrkl a otočil se zády ke mě.


Vyjela jsem ze stáje a zamířila směrem k Jasné.Anne byla přesvědčená,že mám talent,ovšem musela přiznat,že bez Landa by neměla šanci zvítězit.Land je určen k drezuře.pomyslela jsem si.Ale skoky mi velice chybí.V deníku jsem strávila téměř rok skákání,a věděla jsem,že mi opravdu de.Kéž bych mohla soutěžit i ve skákání!Ale k tomu nikdo kromě Sabine není přizpůsoben!
Téměř celou cestu jsem přemýšlela o projektu.Kde se vlastně konalo skákání?Někdo se zmiňoval že na Bor.vrchu...projekt byl dlouhý tři dny,první den bylo Cross Country,druhý den drezura a třetí skoky.Povzdychla jsem si.Land by na skoky možná měl,jenže by musel trénovat víc než tři týdny!Konečně jsme stanuli před domem.Tady v Jasné se bude konat hlavní závod,což byla pro mě výhoda."Ahoj!" pozdravila mě zvesela Anne."Dnes si máme procvičitosmičky..." po výkladu mě poslala na dráhu.
"Výborně!"zvolala Anne když jsem dojela ke vchodu."Jezdíš dobře.Myslím že jsi na drezuru výtečně připravená!" "Díky.Nevíš kde se tady dají trénovat skoky?A myslíš že by Land skoky zvládl?" Anne na mě chvíli překvapeně koukala."Ty umíš skákat?" "No...jo,v dení-teda na tom zájezdu jsme se učili skákat." "Vážně?No,já vím,že se skoky trénují jen u Sabine,ale pan Bobby kdysi trénoval skoky.Možná že kdy by jsi ho poprosila...ale nevím jestli to zvládne za tak krátkou dobu Land." "No,to je ten problém." pokrčila jsem bezradně rameny. "A co Starscream?"navrhla Anne."Starscream?"vypravila jsem ze sebe."Copak on umí skákat?" "No jasně,a jak.Lorně ho prodala jedna moje známá,a ona vždycky říkávala že je Starscream nadaný skokan." vyjela jsem z jízdárny.V hlavě mi vířilo tisíc myšlenek.Možná bych doopravdy mohla jet na závody!Se Starscreamem!Jela jsem rovnou ke Kamenné Lhotě,kde má prý jízdárnu Pan Bobby.Stál tam,u vchodu,a pozorně si prohlížel prázdnou drezurní jízdárnu.Uvnitř nikdo nebyl,ovšem on koukal někde do středu.
Skryla jsem se do stínů stromů.Potom sebou najednou trhl,a vydal se směrem ke Lhotě.Věděla jsem že je nyní moje chvíle."Pane Bobby!Prý jste kdysi učil skákat!Prosím,nechtěl by jste mě něco přiučit?!" Pan Bobby se zarazil a zavrtěl hlavou. "Bohužel,slečinko,ale já učím jedině drezuru.Od skoků se držím dál." "Ale...Prosím!" "Je mi líto." odpověděl a odštrachal se pryč.Připadala jsem si tak prázdná.Nevěděla jsem proč,ale tolik jsem si přála skákat!Sklopila jsem oči a začala si pohrávat s Landinou hřívou.Musím se naučit skákat sama!Musím dnes vzít Starscreama v noci do jízdárny.Vypujčím si od Lorny nějaké překážky...a tak se mi v hlavě začal rodit nový,odvážný plán.
A co bude příště?Amanda se odhodlá se Starcreamem na noční vyjížďku...kdo ji tam nachytá?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí můj komiks Jarní pohádka?

Skvělej! 77.9% (113)
Je dooost dobrej 6.9% (10)
celkem hezuuu 2.1% (3)
ujde.. 2.8% (4)
Slabota... 2.1% (3)
Hnus! 8.3% (12)

Komentáře

1 Kate tvoje sbéčko Kate tvoje sbéčko | 8. května 2009 v 20:48 | Reagovat

Hezké

2 Klárka Klárka | Web | 9. května 2009 v 11:02 | Reagovat

Jo a máš moc krásný blogísek :-)

3 Klárka Klárka | Web | 9. května 2009 v 11:07 | Reagovat

JASNĚ, ža tady chodím... já nechodím jen na blogy, které jsou mé SB ;-), ale jestli chceš tak klidně spřátelím ;-) ale jak chceš :-)

4 Bublinka Bublinka | Web | 9. května 2009 v 18:16 | Reagovat

woooow upa supa těším se na další dílek

P.S. Nespřátelíš??? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama